24-ore.com
Nisur nga Holanda drejt Shqipërisë, kapen 7 kg kokainë në Bari
Thuajse shtatë kilogramë kokainë janë sekuestruar sot në portin e Barit dhe dy shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë italiane. Sipas mediave fqinje kokaina vinte nga Holanda dhe kishte destina…