24-ore.com
Haradinaj: Taksa nuk diskutohet, dialogu vazhdon
Pas Samitit të Berlinit, kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj tha sot se qëndrimet janë formësuar sa i përket marrëdhënieve Kosovë-Serbi dhe nuk shkojnë më në dialog për lëvizje të kufijve. Sip…