24-ore.com
Samiti që përcakton fatin e dialogut Kosovë-Serbi
Me ftesë të kancelares gjermane Angela Merkel dhe të presidentit francez Emmanuel Macron krerët e Ballkanit Perëndimor pritet të mblidhen sot në Berlin për të diskutuar rreth perspektivës së tyre e…