24-ore.com
Rudina Hajdari thyen heshtjen: Shqiptarëve iu duhet elitë e re
Ndërsa Rudina Hajdari dhe Astrit Patozi përfliten për krijimin e një partie të re, Bindja Demokratike (BD) e cila pritet të regjistrohet së shpejti edhe në gjykatë, demokratja thyen heshtjen dhe fl…