24-ore.com
Bebe Rexha: Jam bipolare dhe nuk më vjen turp
Bebe Rexha gjithmonë ka folur hapur për problemet e saj me anktin dhe shëndetin mendor. Dhe së fundmi këngëtarja zbuloi se vuan nga çrregullimi bipolar. Në një postim në Instagram, Bebe tha se bipo…