24-ore.com
Efikas, por jo titullar. ‘Goal’ vlereson Xherdan Shaqirin
Mesfushori i përfaqësueses zvicerane të futbollit Xherdan Shaqiri ka qenë jo pak herë këtë sezon vendimtar me lojën e tij te Liverpuli. por pavarësisht bindjes në ndeshjet zyrtare dhe në seancat st…