24-ore.com
Rita Ora me emocion kujton koncertin që mbajti në Kosovë: Mirënjohëse që të quaj shtëpi
Rita Ora ka uruar 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës përmes një videoje, përmes së cilës kujtoi klipin që e xhiroi në vendlindje dhe koncertin e 2018-ës. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një video, …