24-ore.com
Rita Ora punon për Burberry
E përzgjedhura e kësaj markës të njohur britanike, i bashkohet Cara Delevingne-s dhe Kate Moss. Burberry është vazhdimisht në kërkim të bashkëpunimit me artistë të rinj. 23-vjeçarja Rita Ora, do të…