24-ore.com
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo nis turin europian
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo filloi një tur pesë ditor në Europë, ku sipas zyrtarëve thuhet se do të përpiqet të kundërshtojë ndikimin rus dhe atë kinez në Kontinentin e Vjetër. …