24-ore.com
Liberalizimi i vizave për Kosovën, Maas: Premtimet e dhëna duhen mbajtur
Ministri i Jashtëm i Kosovës Behgjet Pacolli u takua në Berlin me homologun gjerman Heiko Maas. Në fokus të bisedimeve ishte çështja e liberalizimit të vizave dhe e ardhmja e dialogut me Serbinë. M…