24-ore.com
Bruksel: Mogherini fton dy presidentët, Thaçi e Vuçiç në takim për dialogun
Sot në Bruksel përfaqësuesja e lartë për politikën e jashtme dhe sigurinë ne Bashkimin europian, Federika Mogherini, ka ftuar ne takimin e rradhës dy presidentët, Hashim Thaçi dhe Aleksandar Vuçiç …