24-ore.com
SHKUP – Palmer: Votimi në favor të Marrëveshjes së Prespës pikë kthese në histori
Zëvendësndihmëssekretari amerikan i Shtetit për Europën dhe Euroazinë, Matthew Palmer deklaroi pas takimit me kryeministrin e vendit, Zoran Zaev se miratimi nga parlamenti i Marrëveshjes së Prespë…