24-ore.com
Shkuan të hapnin rrugën, vritet një punonjës i bashkisë Mat, plagosen 3
Një i vrarë dhe tre të plagosur është bilanci i një konflikti në fshatin Shëlli në njësinë administrative Lis të Matit. Sipas të informacioneve paraprake ngjarja është regjistruar rreth orës 14:30,…