24-ore.com
Arrestohen 2 grabitës nga Fushë Kruja, vidhnin kasaforta e sende të çmuara
Pas një hetimi disa mujor, policia ka zbardhur dhe dokumentuar shtatë raste vjedhjesh (kasafortash, vlerash të mëdha monetare e sende të çmuara) të ndodhura në banesa. Njoftimi i plotë: Tiranë – Fi…