24-ore.com
“Babalja’, Basha: Shteti privat i Ramës fabrikon prova dhe dëshmitarë
Kryetari i PD, Lulzim Basha ka reaguar pas publikimit të një video të re nga Ervin Salianji ku në një kamera të fshehtë pretendon se Fredi Alizoti rrëfen krejt të kundërtën, pasi deklaron se është …