24-ore.com
Elvana Gjata shpallet në kërkim
Këngëtarja e mirënjohur Elvana Gjata, shpallet në kërkim policor, pas ngjarjes së rëndë të ndodhur mbrëmjen e 4 tetorit në zonë e ish- Bllokut në kryeqytet, ku një person humbi jetën dhe 2 të tjerë…