24-ore.com
I shënoi Italisë, Panucci e mori në Kombëtare, Vrioni: U befasova
Panucci befasoi këtë herë me emrat e thirrur për dy ndeshjet e radhës të Kombëtares, atë ndaj Jordanisë, miqësore dhe në Ligën e Kombeve ndaj Izraelit. Pjesë e listës së italianit u bë edhe lojtari…