24-ore.com
“Përkrah bosit të kokainës”, Balla: Kinostudio e SHQUP-it dhe Saliu dështuan në fotoshop
Ish-kryeministri Sali Berisha publikoi një foto në profilin e tij të Facebook, në mbishkrimin e së cilës shkruan se në këtë foto, është Taulant Balla dhe Maksim Beço, që sipas tij, është arrestuar …