24-ore.com
Presidenti Halili: Detyra ime është të kompletoj ekipin, Ze Maria…
Presidenti i Tiranës, Refik Halili, në prononcimin pas ndeshjes nuk u pa aspak i qetë dhe aspak i lumtur me humbjen në derbi përballë Partizanit. “Është e drejtë, keqardhje për këtë humbje. Shpres…