24-ore.com
Partizani fiton 1-0 derbin me Tiranën dhe kap përkohësisht kryesimin
Derbi i kryeqytetit në futbollin shqiptar mori ngjyrat e Partizanit në ndeshjen që ngriti siparin e javës së 6 në kategorinë Superiore. “Demat e Kuq” u imponuan 1-0 ndaj bardhebluve në një 90 minut…