24-ore.com
Policia sllovake arreston të dyshuarit për vrasjen e gazetarit Kuciak
Mediet sllovake thanë se policia ka arrestuar disa persona të dyshuar për përfshirje në vrasjen e gazetarit hulumtues, Jan Kuciak dhe të fejuarës së tij. Policia shkroi në rrjetin facebook se ka ar…