24-ore.com
Skënderbeu shënon në fund, fiton një pikë ndaj Tiranës
Nuk ka fitues në ndeshjen mes Skënderbeut dhe Tiranës. Në Korçë, ndeshja mes këtyre dy skuadrave, që u zhvillua pa praninë e tifozëve, u mbyll me barazimin 1-1. Pjesa e parë përfundoi me avantazhin…