24-ore.com
Kocijancic tregon se kur do të vendoset për takminin e radhës Thaçi-Vuçiq
Zëdhënësja e Komisionit Evropian, Maja Kocijancic, ka folur pas dështimit të takimit të sotëm ndërmjet presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, dhe atij të Serbisë, Aleksandër Vuçiq. Në një reagim në …