24-ore.com
Shqiptari hajdut befason policinë, me master dhe ndiqte universitetin në Itali
Nje shqiptar 26-vjecar, emri i te cilit nuk behet i ditur eshte vene ne pranga nga policia italiane, me akuzen e vjedhjes. Mediat italiane bejne me dije se ai ishte deportuar për në Shqipëri në vit…