24-ore.com
Kundër Izraelit dhe Skocisë, Panucci shpall listën e futbollistëve
Trajneri i kombëtares shqiptare, Christian Panucci ka dalë në një konferencë për shtyp në ambientet e Federatës Shqiptare të futbollit, për të publikuar listën e futbollistëve të grumbulluar për dy…