24-ore.com
Sulmi ndaj shtepise se prinderve te Lales ende pa autor,
Një ditë pas sulmit me armë ndaj banesës së prindërve të gazetares së News24, Klodiana Lala ka reaguar Policia dhe Prokuroria e Tiranës. Përmes një deklarate të përbashkët, këto dy institucione bëj…