24-ore.com
Basha i përgjigjet Ramës për Vettingun: Gjarpërinjve do t’u priten kokak
Përplasje dhe kundërpërgjigje në distancë mes kryeministrit Edi Rama dhe kryetarit të PD-së Lulzim Basha për vettingun. Pas ‘thumbave’ të Ramës me një video, ku shigjetohej opozita, Basha i ka kthy…