24-ore.com
Ndahet nga jeta në moshën 83-vjeçare artisti i madh shqiptar Gaqo Çako
Një tjetër artist i madh i skenës shqiptare largohet nga jeta. Mjeshtri i Madh, tenori Gaqo Çako është ndarë nga jeta në moshën 83-vjeçare. Gaqo Çako la pas shumë kujtime dhe këngë të dashura për p…