24-ore.com
Marrëveshja Shqipëri-Greqi, Rama: Do mbyllet me një pakt të ri
Kryeministri Edi Rama ka dhënë një intervistë për agjencinë greke të lajmeve “AMNA”, duke u shprehur se Shqipëria dhe Greqia do të arrijnë një marrëveshje për një dokument të ri strategjik bashkëpu…