24-ore.com
“Beteja e Kalinjingradit” dhe “Çështja e seksit”
Nga: Bardhyl MAHMUTI Deklaratat fyese të Mustafa Nanos ndaj Granit Xhakës dhe Xherdan Shaqirit kanë pezmatuar një numër shumë të madh simpatizuesish të këtyre dy futbollistëve. Përderisa një shtet …