24-ore.com
Belgjika e furishme kalon në gjysmëfinale, fitore 2-1 ndaj Brazilit
Belgjika nuk fshihet më dhe i tregon të gjithëve se është një nga pretendentet kryesore për të fituar kupën e botës “Rusi 2018”. “Djajtë e kuq” të Europës mposhtën Brazilin me rezultatin 2-1 dhe e …