24-ore.com
Rama në Sarandë: Akuzat për marrëveshjen me Greqinë do shpohen si tullumbace. Opozita, pa ide e pa skuadër
Një ditë pas lajmit të mediave greke se kryeministri Rama dhe ai grek Aleksis Cipras do firmosi marrëveshjen në samitin e BE–së, ka reaguar kreu i qeverisë Edi Rama. Ato që thuhen për marrëveshjen …