24-ore.com
Opozita në foltore, ka “Babale” edhe për ministra të tjerë, Ruçi vijon me votimin
Teksa deputetët e opozitës ishin në foltoren e Kuvendit kreu i grupit parlamentar socialist Taulant Balla kërkoi që të hiqej dorë nga diskutimet dhe të kalohej me një herë në votim. “Shqiptarët nuk…