24-ore.com
Haradinaj: Më kanë thënë për ndarjen e Kosovës
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë sot në Kuvend se nuk është në dijeni se Presidenti Hashim Thaçi dhe homologu i tij serb, Aleksander Vuçiq, kanë pasur takime të fshehta ku është diskut…