24-ore.com
MOSKË – Kremlini: Rusia mbetet e hapur për një takim Trump-Putin
Rusia mbetet e hapur për një takim mes presidentëve Vladimir Putin dhe Donald Trump, përmendur nga dy liderët gjatë një bisede telefonike javën e kaluar, deklaroi sot zëdhënësi i Kremlinit, Dmitri …