24-ore.com
Shqipëria humbet miqësoren ndaj Norvegjisë 0-1
Kombëtarja Shqiptare e Futbollit, është mundur në “Elbasan Arena” nga kombëtarja norvegjeze me rezultatin minimal 0 me 1. Pas një pjese të parë të ekuilibruar e cila u mbyllë në baraspeshë dhe me r…