24-ore.com
17 të vdekur në një shkollë të mesme të Floridës
Autoritetet thonë se 17 persona kanë humbur jetën në një shkollë të mesme në Floridën jugore dhe se personi që dyshohet se qëlloi me armë zjarri është arrestuar. Policia u vu në alarm pas të shtëna…