24-ore.com
Duka akuzon: Fino politizoi garën, ja presionet që po ndodhin!
Armand Duka, presidenti i FSHF-së dhe aktualisht në garë për rizgjedhjen në krye të futbollit shqiptar, i ftuar në RTSH, “Rubrika Sportive”, ka folur për shumë çështje, nga arritjet, te 16 vitet pr…