24-ore.com
Rama dhe Tsipras takohen në Davos. Kotzias konfirmon bisedimet e dy kryeministrave të enjten
Ministri i Jashtëm i Greqisë, Nikos Kotzias ka deklaruar sot në Bruksel se Greqia dhe Shqipëria kanë bërë hapa të mëdha në bisedimet për çështjet dypalëshe të zhvilluara këtë fundjavë në qytetin e …