24-ore.com
Festivali i 56-të në RTSH-Kënga “Mall” do të përfaqësojë Shqipërinë në “Eurosong 2018”
Festivali i 56-të në RTSH në natën finale ka dhuruar spektakël për publikun dhe ka përzgjedhur edhe fituesin që do përfaqësojë Shqipërinë në “Eurosong 2018. Këngëtari i stillit rrok, Eugent Bushpep…