24-ore.com
Edhe Hoffman ka ngacmuar?
Pas Kevin Spacey dhe Bret Retner, një tjetër emër i njohur i Hollivudit vihet nën shënjestrën e akuzave për ngacmime seksuale. Në një shkrim të publikuar në “Hollywood Reporter”, shkrimtarja Ana Gr…