24-ore.com
Veseli replikon me Selmanajn: Keni m’u ngi SHIK në këtë mandat, je shpifës dhe manipulues
Sot paradite në Parlamentin e Kosovës, kreu i Kuvendit, Kadri Veseli, ka replikuar me deputetin e LDK-së, Driton Selmanaj, pasi ky tha se SHIK-u është dobësuar në Kosovë. “E keni marrë zanat SHIK-u…