24-ore.com
Partizani zyrtarizon një kampion bote në staf, Bebeto emërohet këshilltar i Demi
Pas Luçino Moxhit dhe Mark Iulianos, Partizani ka zyrtarizuar sot si pjesë të klubit një tjetër emër të madh të futbollit botëror. Bëhet fjalë për brazilianin Bebeto, i cili ka fituar 3 herë Kupën …