24-ore.com
Lista me 124 kriminelë, LSI ngre tre pyetje për Ramën
Nënkryetari i LSI-së Luan Rama ka risjellë në vëmendje listën me kriminelë që merren me trafikun dhe kultivimin e drogës të deklaruar pak ditë më parë nga kryeministri Edi Rama dhe Ministri i Brend…