24-ore.com
Lufta me flakët në Sharrë, Tirana shpëton nga tymi i rrezikshën
Mëngjesin e sotëm në Tiranë ra një zjarr në landfillin e Sharrës. Por falë punës së zjarrëfikësve zjarri u shua shumë shpejt dhe Tirana shpëtoi nga tymi i dëmshëm. “Tirana sot shpëtoi nga tymi teje…