24-ore.com
Presidenti Meta takohet me Zv/kryeministren bullgare: Të implementohet Reforma në Drejtësi
Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Ilir Meta priti sot në një takim të veçantë Zëvendëskryeministren për Reformën Gjyqësore dhe Ministren e Jashtme të Bullgarisë, Sh. S. Znj. Ekaterian Zaharieva, e…