24-ore.com
Horoskopi për datën 16 shtator 2014
Dashi Ka shumë mundësi t’ju ndodhë të dashuroheni me shikim të parë. Beqarët do të takojnë persona të motivuar, të ekuilibruar dhe të interesuar për një raport çift. Demi Lajme të vogla, por të mir…