24-ore.com
Serena Williams, shtatzënë dhe nudo në VF
Serena Williams ka pozuar nudo në kopertinën e Vanity Fair, dhe ka folur për momentin e mosbesimit kur mësoi se ishte shtatzënë. Ylli botëror i tenisit e cila është në pritje të fëmijës së saj të p…