24-ore.com
Paditet ish-shefi i shtabit; Mbrojtja i kërkon të rikthejë 6600 euro
Ish-shefi i Shtabit të Përgjithshme të FA, dhe njëkohësisht i dyti në listën e kandidatëve për deputet të PD për qarkun e Dibrës, Xhemal Gjunkshi është paditur nga Ministria e Mbrojtjes në Gjykatën…