24-ore.com
“Unë dhe Saimir Tahiri do t’i japim fitoren PS-së në Tiranë”
I ftuar mbrëmjen e kësaj të hëne në “Opinion”, Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj tha se nuk kishte patur dijeni për ndryshimet në qeveri dhe se ky ka qenë një vendim i kryeministrit. “Ka…